Kalendář akcí a událostí farnosti

Duben 2024

PondělíÚterýStředaČtvrtekPátekSobotaNeděle
1pondělí v oktávu velikonočním
  • 00:00 Oznámení
    Oznámení
    • 00:00
    • Kaple sv. Václava
    • Označení: Domov seniorů Loučka (Loučka)

    Není mše sv.

  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + Emílií Machovou a celou rodinu

  • 09:40 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:40 - 10:40
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Na poděkování za dar zdraví a přijatá dobrodiní ve společném životě, s prosbou o další požehnání do příštích let pro celou rodinu

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za farníky

2úterý v oktávu velikonočním
3středa v oktávu velikonočním
  • 18:30 Oznámení
    Oznámení
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Mše svatá není

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + rodinu Mlčkovu a Heinzovu a živou rodinu Hinkovu

4čtvrtek v oktávu velikonočním
5pátek v oktávu velikonočním
6sobota v oktávu velikonočním
72. NEDĚLE VELIKONOČNÍ (BOŽÍHO MILOSRDENSTVÍ)
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za farníky

  • 09:40 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:40 - 10:40
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + rodiče Machů, Polomíkovy, ostatní příbuzné a duše v očistci

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za + Antonína Vašíčku a + manžela Františka a dar zdraví

8Zvěstování Páně
  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 11:00
    • Kaple sv. Václava
    • Označení: Domov seniorů Loučka (Loučka)

    Za + Františka Bartoše, rodiče Bartošovy, dar zdraví a Boží požehnání

9úterý 2. velikonočního týdne
10středa 2. velikonočního týdne
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za rodiče Manišovy a dceru Marii

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za rodinu Plškovu, neteř Petru a celou živou rodinu

11sv. Stanislava, biskupa a mučedníka
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za Stanislava Trčku, rodiče z obou stran a Boží požehnání pro živou rodinu

12pátek 2. velikonočního týdne
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + Vladimíra Kozubíka, jeho rodiče, bratra a živou rodinu

13sv. Martina I., papeže a mučedníka
143. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za živou a + rodinu Svobodu a Pulkrábkovu

  • 09:40 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:40 - 10:40
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + rodiče Marii a Jaroslava Častulovy, za živé a + členy členy rodiny z obou stran 

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Kaple Panny Marie Bolestné
    • Označení: Ploština (Drnovice)

    Za farníky a zvláště za oběti Ploštiny

15pondělí 3. velikonočního týdne
16úterý 3. velikonočního týdne
17středa 3. velikonočního týdne
  • 08:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:30 - 09:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za Aloise Hořáka, + rodinu a Boží požehnání pro živou rodinu

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za + rodinu Andrysovu, Hübnerovu a + Milana Vyorala

18čtvrtek 3. velikonočního týdne
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za Josefa a Annu Barcuchovy, rodiče Mozgvovy, jejich + děti a Boží požehnání

19pátek 3. velikonočního týdne
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za Marii a Aloise Opravilovy, 2 syny, 2 snachy, Ludmilou Opravilovu a celou živou rodinu

20sobota 3. velikonočního týdne
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + Františku a Karla Urubkovy, rodiče z obou stran a ochranu Panny Marie

214. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
  • 08:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 08:00 - 09:00
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + rodinu Machů, Váňovu a Trunkátovu

  • 09:40 Mše svatá
    Mše svatá
    • 09:40 - 10:40
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + Aloise Petrů, rodiny z obou stran, dar zdraví a Boží milosti pro celou rodinu

  • 11:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 11:00 - 12:00
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Za + rodiče Kořenkovy a Ludíkovy

22pondělí 4. velikonočního týdne
23sv. Vojtěcha, biskupa a mučedníka
24sv. Jiří, mučedníka
  • 00:00 Oznámení
    Oznámení
    • 00:00 - 01:00
    • Filiální kostel sv. Anežky České
    • Označení: Drnovice (Drnovice)

    Mše svatá není

  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + rodiče Soukupovy, Petrů, dar zdraví a Boží požehnání pro živé rodiny

25sv. Marka, evangelisty
  • 17:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 17:30 - 18:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za + rodiče Tomšů, rodinu Fryželkovu, ostatní příbuzné a duše v očistci

26pátek 4. velikonočního týdne
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Filiální kostel sv. Rocha
    • Označení: Slopné (Slopné)

    Za + rodiče Matulíkovy, Františku Matulíkovu a celou + rodinu

27sobota 4. velikonočního týdne
  • 18:30 Mše svatá
    Mše svatá
    • 18:30 - 19:30
    • Farní kostel sv. Mikuláše
    • Označení: Újezd (Újezd)

    Za Jaroslava Machů, dvě manželky, syna Jaroslav a duše v očistci

285. NEDĚLE VELIKONOČNÍ
29sv. Kateřiny Sienské, panny a učitelky církve, patronky Evropy
  • 10:00 Mše svatá
    Mše svatá
    • 10:00 - 11:00
    • Kaple sv. Václava
    • Označení: Domov seniorů Loučka (Loučka)

    Za + bratra Stanislava Fojtíka a jeho rodiče

30sv. Zikmunda, mučedníka