MŠE 2020

Objednávka mší svatých na rok 2020

Mše svaté Újezd 2020 (aktualizováno 20.09.2020 0 hodin)

Z důvodu mimořádného stavu byly některé mše svaté (březen – květen) přesunuty, některé (neděle a svátky) nebyly odslouženy. Prosím ty, kteří si mši sv. objednali, a nebyla odsloužena, nebo byla přeložena, aby mi sdělili svůj souhlas, nebo se domluvili na jiném termínu. Změna bohoslužeb bude ještě také v červnu z důvodu prvního svatého přijímání. Děkuje P. Jan Můčka

Upozornění:

Tímto způsobem se neobjednávají mše sv. pro kapli v Domově důchodců v Loučce.  Tam je původní způsob – lístky, které je možné si vyzvednout přímo v kapli. 

Datum, čas a místo mše

Úmysl mše

Pokud by požadovaný termín byl obsazený, žádám náhradní
(možno uvést i více, případně uvést: zařadit na kterýkoliv volný den)

Objednává
Jméno a příjmení

Adresa, telefon

Váš email