AkceNovinky

On-line seminář o Daru života v Boží Vůli

Srdečně Vás zveme na další On-line seminář o Daru života v Boží Vůli, který bude probíhat každé pondělí od 30.10.2023 – 22.1.2024 vždy ve 20.00 hod. přes platformu ZOOM.

Seminář bude přibližovat Dar života v Boží Vůli na základě úvah vyjímečného amerického kněze P. Johna Olina Browna, který svůj život zasvětil vyučování o životě v Boží Vůli. Semináře se mohou účastnit i zájemci, kteří se zatím neměli možnost s touto tématikou setkat. Po úspěšném přihlášení Vám bude den před začátkem odeslán přihlašovací link. Nemusíte si ZOOM stahovat, stačí jen na uvedený link kliknout. Seminář je bezplatný. Budu však  vděčný za Váš dobrovolný dar, který pomůže k vydání knihy o Boží Vůli i pro ty zájemce, kteří nemají přístup k internetu. Děkuji a těším se na setkání s Vámi.

Do 25.10.2023 p. Zdeňce, nebo na stránkách Dar života v Boží Vůli (bozivule.cz)