Domácí bohoslužbaHlavní

Ohlášky 24. září 2023

Ohlášky  25. neděle v mezidobí  24. 9. 2023
  • Tuto neděli je 25. Neděle v mezidobí. Společenství matek z Drnovic Vás zve v 17.00 hod. na modlitby matek za děti v Drnovicích v kostele sv. Anežky. V měsíci říjnu bude na hasičské zbrojnici v Drnovicích od pondělí do pátku modlitba růžence. Začátek je vždy v 18.00 hod. Všichni jsou srdečně zváni.
  • V Újezdě bude modlitba růžence v měsíci říjnu v Po-Pá v 19.15 hod. a ve čtvrtek v 17.30 hod.
  • Život je tak jednoduchý, ale my…. Je název knihy Karla Rakušana, který se od mládí naučil žít se svým postižením a ve své prvotině odkrývá pohled postiženého člověka ve vztazích s okolními lidmi, kteří se často distancují, nebo si neví rady, jak se chovat. Aby kniha mohla vyjít, je potřeba jí pomoci. Na farních stránkách najdete další informace.
  • V pondělí 25.9.2023 jste zváni na varhanní koncert Michala Novinka z Prahy do kostela sv. Rodiny v Luhačovicích v 16.00 hod.
  • Dne 30. září uzavřou církevní sňatek ve Vlachovicích Michal Pochylý ze Slopného č. 97 a Veronika r. Trchalíková z Vlachovic č.10

 

Úklid

  • Újezd: 3. skupina
  • Drnovice: 10. skupina
  • Slopné: 5. skupina

Odkaz na rozpis skupin do konce roku zde