AktualityNovinky

Pozvánka na děkanátní setkání ve farním kostele sv. Mikuláše

V neděli 20.3. v 15 hodin se v našem farním kostele sv. Mikuláše uskuteční v rámci roku rodin další setkání děkanátního projektu Amoris Laetitia.

Jedná se o projekt, ve kterém jsou postupně ve všech farnostech děkanátu prezentována témata týkající se manželství a rodinných vztahů.

Pro naši farnost bylo vybráno téma – Láska, která se stává plodnou. Součástí setkání jsou tedy přednášky na téma rodinného života, svědectví manželů a hlavně společná adorace.

Srdečně vás všechny zveme na toto setkání. Zároveň prosíme všechny ochotné farnice a farníky, zda by příští neděli mohli napéct či nachystat na jednorázové taléřky či tácky nějaké buchty, cukrové a podobně a vzít to sebou na mši svatou, kde pro to budou vzadu v kostele nachystány stoly. Toto občerstvení pak přijde vhod všem účastníkům po konci setkání, kdy u čaje či kávy se mohou seznámit i s dalšími účastníky z jiných farností.

Předem mockrát děkujeme a těšíme se na hojnou účast.