Amoris LaetitiaNovinky

O rodině – nejen pro rodiny …aneb co čekat od Amoris Laetitia?

Rádi bychom vás pozvali na 10-ti měsíční cestu s projektem Amoris Laetitia. Vždy v jedné farnosti děkanátu Valašské Klobouky bude od září do června probíhat v neděli setkání pro všechny, pro které je rodina důležitou hodnotou a chtějí ji podporovat. Setkání v jednotlivých farnostech se budou lišit svými tématy, proto je možné na setkání přijít každý měsíc, i do jiné farnosti. Můžete se těšit na krátké slovo k tématům z rodinného života, svědectví manželů, modlitbu, krásnou doprovodnou hudbu i na podněty, se kterými můžete dále pracovat. Nebojte se přijít a popřemýšlet nad krásou rodiny – začínáme ve Štítné v kostele 19.9. v 16:00. Termíny dalších setkání budeme uveřejňovat postupně.
Akci pořádá Centrum pro rodinu Valašské Klobouky.