AktualityNovinky

Pozvánka na oslavy 760 let od první zmínky o obci Újezd

V neděli 25. 7. 2021 bude v Újezdě při velké mši svaté vzpomenuto výročí obce – 760 let od první zmínky a místní hasiči podělují za Boží pomoc v uplynulých 125 letech činnosti a poprosí o Boží požehnání jejich práce v dalších letech. Mši sv. v 9.40 hodin bude sloužit otec biskup Josef Nuzík.

Ploština rok 2015

 

Po mši svaté bude posvěcena socha sv. Mikuláše, patrona kostela.

Protože na náměstí budou stánky a program, nebude možné parkovat v jednosměrce. Odstavujte prosím osobní auta naproti obchodu, případně v ulici směrem k hřbitovu. Kdo přiváží staré a nemocné lidi na mši sv., prosím, aby mi nahlásil příjezd ke kostelu. Cesta před Obecním úřadem a ke kostelu musí zůstat průjezdná pro případ záchranné služby. Uzávěrka bude i před ranní mší sv., tedy asi od 6.00 hodin.