AktualityNovinky

Pozvánky z nadačního fondu Credo CZ

Milí,
v týdnu od 8. do 16. května 2021 proběhne již 13. ročník Týdne pro rodinu. Rodina a manželství je pro nás velkou hodnotou a letos, kdy prožíváme papežem Františkem vyhlášený Rok rodiny, chceme tyto dny prožít o to intenzivněji. Připravili jsme pro Vás několik pozvánek.

V úterý 11. května od 17 hodin proběhne online webinář na téma 5 jazyků lásky, který povedou manželé a rodiče tří dětí Janka a Pavol Strežovi ze Slovenska. Živý přenos najdete zde. Na webinář není třeba se přihlašovat, více informací najdete zde.

23. května od 14.30 hodin připravujeme ve Zlíně na Jižních Svazích ve spolupráci s místním centrem pro rodinu zábavné odpoledne s názvem Den pro rodinu aneb Rodinná pohoda není náhoda. V případě, že to vládní opatření a počasí dovolí, můžete se těšit na pestrý program pro celou rodinu.

V rámci Týdne pro rodinu se také můžete zapojit do online výzvy „Zeptej se Vašich, proč jsou spolu“. Více informací o připravovaných aktivitách najdete zde.
_____________________________________________

V závěru měsíce května se budeme podílet také na organizaci letošní Noci kostelů – např. u sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně, v Kyjově nebo v Kelči. Informace k letošní Noci kostelů najdete zde.
____________________________________________

Ve dnech 23. – 24. 4. jsme ve Zlíně prožili požehnaný čas duchovní obnovy Aleluja – nový život v Kristu. Po pátečním naladění se prostřednictvím poetického díla Vzpomínky sv. Jana interpretovaného Vladimírem Švarcem, jsme se v sobotní části nechali vést o. Vojtěchem Kodetem, který nabídl nové pohledy na vztah člověka s Bohem včetně praktických kroků, jenž násobí potenciál smysluplného a naplňujícího (sebe)uchopení vlastního „já“.

Celý program je možné znovu prožívat prostřednictvím jeho záznamu na youtube, k čemuž Vás a Vaše blízké srdečně zveme.

Záznam díla Vzpomínky sv. Jana najdete zde.

Záznam duchovní obnovy s o. Vojtěchem Kodetem najdete zde.

______________________________________________

Pokud se chcete dozvědět více o tom, co plánujeme, navštivte sekci Připravujeme na našich webových stránkách zde.

Přejeme Vám radostné dny.
tým nadačního fondu CREDO CZ