AktualityNovinky

Pozvánky

Milí přátelé,
povzbuzeni radostnou zvěstí Velikonoc chceme dále promýšlet a slavit dar nových nadechnutí, jehož se nám dostává skrze Kristovo vzkříšení.

Přijměte tedy pozvání ke společnému prožití duchovní obnovy „Aleluja – nový život v Kristu“ ve dnech 23. a 24. dubna 2021. 

Program začne v pátečním večeru (19:30) prezentací poetického díla Vzpomínky sv. Jana autorem Vladimírem Švarcem. V sobotu pak s velkou radostí a očekáváním přivítáme o. Vojtěcha Kodeta, který nám bude průvodcem časem obnovy. 

Více informací najdete zde.
 

Živý přenos pátečního programu najdete zde.
Živý přenos sobotního programu najdete zde.
_____________________________________________________

Večer chval
Také bychom Vás rádi pozvali na další z pravidelných večerů chval, který se uskuteční tuto středu 21. dubna 2021 od 19.00 hod. Živý přenos najdete na našem YouTube kanálu zde. Těšíme se na společný čas modlitby, kterou povede chválová kapela z projektu Ignite.
_____________________________________________________

Dárcovský program Navzdory
Od dubna jsme vyhlásili další kolo programu Navzdory, v němž podporujeme rodiny s dětmi ve Zlínském kraji, které se nacházejí v náročné situaci. Rodiče/zákonní zástupci nás mohou opakovaně požádat o příspěvek v případě, že mají nedostatek prostředků k zajištění potřeb dětí. 5. kolo programu potrvá do 30. června 2021. Veškeré informace, podrobné podmínky a online žádost najdete zde. I nadále jsme s Vámi!

Více informací o připravovaných akcích nadačního fondu CREDO CZ najdete na našem webu.

Přejeme Vám radostné prožití velikonoční doby.
tým nadačního fondu CREDO CZ