Tříkrálová sbírka proběhne kvůli covidu on-line

Pandemie nemoci covid-19 a související přijatá opatření posouvají Tříkrálovou sbírku do online prostoru. Koledníci hledají způsob, jak přinést do domácností po celé České republice požehnání a neohrozit přitom zdraví lidí, kteří do sbírky – mnohdy již pravidelně – přispívají. Aktuálně přijatá opatření navíc ani nedovolují uskutečnit koledu v její tradiční podobě a vyjít do ulic.

Od 1. do 24. ledna 2021 se proto tři králové připravili na koledu virtuální.

Přispět do této tradiční sbírky pro potřebné mohou dárci několika způsoby.

V naší farnosti můžete přispět do pokladniček umístěných na vybraných místech:
  • Újezd
    • Farní kostel: v době, kdy je otevřen kostel (pokladnička je umístěna za mříží)
  • Drnovice
    • Obecní úřad
  • Loučka
    • Obecní úřad: v úřední hodiny až do 21. 1. 2021
  •  Slopné
    • Obchod Hruška: od 7. 1. do 21. 1. 2021
    • Obecní úřad Slopné: v úřední hodiny od 11. 1. do 21. 1. 2021
  • Vysoké Pole
    • Obecní úřad: v úředních hodiny od 8. 1. do 20. 1. 2021

Další možnosti, jak přispět jsou:

• Prostřednictvím webové stránky www.trikralovasbirka.cz, kde bude až do 30. dubna otevřena aplikace online kasička.
  • Na účet 66008822/0800 u České spořitelny, variabilní symbol 777, a to bankovním převodem i kartou on-line.
  • Jednorázově i trvale lze sbírku podpořit zasláním dárcovské SMS na číslo 87 777 ve tvaru:
    • DMS KOLEDA 30
    • DMS KOLEDA 60
    • DMS KOLEDA 90
    • DMS TRV KOLEDA 30
    • DMS TRV KOLEDA 60
    • DMS TRV KOLEDA 90

Možnost stažení kalendáře zde

Vychutnejte si koledu s našimi online koledníky.  Neváhejte přispět i drobnou částkou.

Stejně jako u příspěvků do pokladničky i při online koledě platí, že KAŽDÁ KORUNA POMÁHÁ.

Děkujeme za vaši štědrost.