Shrnutí k zápisu na mše svaté

Jaký je maximální možný počet účastníků bohoslužeb v daném čase, nebo zjednodušeně, kolik lidí může do kostela, si v posledních měsících opakovaně pokládalo a pokládá mnoho z nás.

Byl povolen takový počet účastníků, který odpovídá nejvýše

• od 30.11.2020: 30 % kapacity míst k sezení:
  • od 18.12.2020: došlo ke snížení počtu na 20 % míst k sezení
  • od 27.12.2020: došlo k omezení počtu osob na nejvýše 10 % míst k sezení.

Před Vánoci se na sváteční a nedělní mše svaté začalo zapisovat prostřednictvím našich webových stránek.

Momentálně platí k 1.1.2021

• V sobotu navečer s nedělní platností se budou bohoslužby konat v Drnovicích a ve Slopném
    • Slopné 10 %: 23 osob
    • Drnovice 10 %: 20 osob
  • Všechny nedělní mše se budou dočasně konat pouze v kostele v Újezdě 10%: 50 osob

Jedná se o dočasné řešení, zatím do konce ledna 2021.
Na sobotní i nedělní mše si musíte rezervovat účast, brát přitom ohled na druhé, umožnit i ostatním, aby se mší s ohledem na omezení mohli zúčastnit také.

Dokument na mše svaté v sobotu a neděli následujícího víkendu,
bude uvolněn vždy VE STŘEDU V 18:00 HODIN.

Počet účastníků bohoslužeb je max. 10 % obsazení kostela. Mše svaté jsou pro ty, kdo zadali úmysl a jejich blízké a až pak pro ostatní.

Když se vám nepodaří rezervovat místa na nedělní mši, jsou zde tyto možnosti:

• online přenos mše svaté z našeho kostela
  • na mše online (odkaz zde) je možné si vybrat z dalších přenosů
  • nemáte doma připojení k internetu, díky křesťanským médiím (Radio Proglas, TV NOE) se nejen v neděli, ale denně nabízí několik možností být v přímém přenosu na mši svaté