Pozvání na benefičně-evangelizační akci „Milované město“

Dobrý den,

jménem nadačního fondu Credo Vás srdečně zveme na evangelizačně-benefiční podvečer s názvem MILOVANÉ MĚSTO, který se uskuteční již tuto neděli 19. července na náměstí Míru ve Zlíně. Program bude probíhat od 16:00 do 19:00 hodin se vstupem ZDARMA pro všechny příchozí.

Akce bude spojením kulturního, ale i duchovního zážitku. Jejím cílem je, abychom se setkali, sjednotili v modlitbách za město Zlín, zažili Boží přítomnost a zároveň strávili příjemný podvečer provázený výbornou hudbou. Připraveny budou i stánky s občerstvením a atrakce pro děti, proto srdečně zveme také rodiny s dětmi.

Další součástí programu bude představení našeho dárcovského programu NAVZDORY, který finančně pomáhá rodinám ve Zlínském kraji. Těšit se můžete také na známou zlínskou zpěvačku Dashu, která vystoupí jako Dasha & Quartet ve složení Martin Kumžák – piano, Peter Binder – kytara a Tomáš Brožek – cajon. Modlitební část programu povede slovenská křesťanská kapela ESPÉ, která vychází ze společenství SP (Silné posolstvo). Hlavním řečníkem podvečera bude Pavol Strežo, slovenský lídr a jeden z vedoucích Společenství Novej Evanjelizácie (SNE), který je nadšeným hlasatelem radostné zvěsti evangelia. Dalším hostem je česká křesťanská kapela GeDeon vycházející ze společenství Projekt On z Valašských Klobouk.

Věříme, že zažijeme skvělý letní podvečer plný Boží přítomnosti, oddechu, příjemné hudby a vzájemných setkání.

Těšíme se na Vás!
Nadační fond Credo