Pozvánka na 3.ročník Konference o evangelizaci

Milí bratři a sestry,

dovolujeme si Vás pozvat na třetí ročník Konference o evangelizaci, která se uskuteční v termínu 23. – 24. listopadu 2018 v kongresovém sále Regionálního centra v Olomouci.

V přednáškách vystoupí mnoho zajímavých hostů, kteří mají zkušenosti s novou evangelizací. Např. Miriam Swaffield, známá svou evangelizací mezi studenty v Anglii, P. Josef Prokeš, Pavol StrežoKateřina Lachmanová a mnoho dalších. Program je obohacen o paralelní praktické workshopy. Můžete si tak vybrat konkrétní téma, které Vás zajímá a které může obohatit právě Vaši službu. V pátek proběhne večer chval se známou křesťanskou kapelouAdorare, sobotní mši svatou bude celebrovat olomoucký pomocný biskup Mons. Josef Nuzík. Duchovně program obohatí také modlitby chval, přímluvná modlitba a modlitební večer pod vedením Komunity Blahoslavenství. Celý program najdete zde.

Konference je určena pro každého, komu není lhostejné šíření víry v naší zemi a kdo chce pracovat na tom, aby jeho farnost ožila.

Přihlásit se můžete zde.

Program začíná v pátek 23. listopadu v 9.00 modlitbou chval a končí v sobotu 24. listopadu ve večerních hodinách. Účast na obou dnech není povinná (můžete se zúčastnit jen jednoho dne).

Veškeré informace ke konferenci najdete na webových stránkáchwww.evangelizace.eu.


Konferenci pořádá Komunita Blahoslavenství pod záštitou Pastoračního centra olomoucké arcidiecéze, Pastoračního střediska brněnské diecéze a Pastoračního úseku ostravsko-opavského biskupství.Kromě Vaší účasti Vás chceme pozvat také k modlitbám za tuto konferenci a za její duchovní plody pro naši zemi. Prosíme o přeposlání pozvánky do Vašich společenství a Vašim přátelům, pro které by mohla být přínosem.

Těšíme se na každého z Vás.

Za organizační tým konference

P. Vojtěch Koukal

Představený Komunity Blahoslavenství