Pozvánky CREDO

Milí přátelé,
srdečně Vás zdravíme v novém roce, do kterého Vám vyprošujeme Boží požehnání. Zasíláme Vám pozvánky na zajímavé akce, které jsme pro Vás připravili na začátku tohoto roku. Hosty budou např. otec Marián Kuffa, jáhen Jan Špilar a také brněnský pomocný biskup Mons. Pavel Konzbul. Ve Zlíně se uskuteční kurzy Alfa. Na všechny akce srdečně zveme Vás i Vaše blízké:

Od 17. ledna 2017, Zlín
KURZ ALFA
Evangelizační kurz, který je určen především pro hledající, bude probíhat v budově Regina. Pozvěte své známé na tato podvečerní tematická setkání. Mohou zde zažít společenství, poznat základy křesťanství a nechat se oslovit Pánem. Více informací zde.
Přihlašovat se můžete na emailu alfa.zlin@email.cz.

21. ledna 2017, Praha
Mgr. Jan Špilar: MUŽ A ŽENA
Interaktivní seminář proběhne od 9 do 15 hodin v budově Radiopaláce. Bude zaměřen na hledání rovnováhy ve vztahu k sobě, druhým i k Bohu. Program zpestří ukázka stříhání, jelikož pan Špilar je nejen výborný lektor, ale také známý kadeřník. Akce je určena pro páry i jednotlivce. Více informací najdete zde.
Přihlašovat se můžete zde.

21. ledna 2017, Uherské Hradiště
S. Veronika Barátová: JSEM ŽENA, DÁVÁM LÁSKU A ŽIVOT…
Jednodenní duchovní obnova pro ženy se s. Veronikou Barátovou zaměřená na poslání a role žen, především ve vztazích, které prožíváme. Více informací zde.
Přihlašovat se můžete zde.

11. února 2017, Olomouc
P. Marián Kuffa: LÁSKA BEZ HRANIC

Jednodenní duchovní obnova se známým a oblíbeným knězem, který svou nezištnou službou bližním ukazuje milosrdenství v praxi. Na východním Slovensku se stará o lidi na okraji společnosti – bývalé vězně, Romy, bezdomovce, prostitutky. V promluvách oslovuje především osobitými příběhy ze života. Přes svou náročnou službu neztrácí smysl pro humor a je schopen opravdové lásky a odpuštění bližním. Více informací najdete zde.
Přihlašovat se můžete zde.

10. a 11. února 2017, Brno
Mons. Pavel Konzbul: CESTA, PRAVDA A ŽIVOT

Duchovní obnova s brněnským pomocným biskupem se uskuteční v pátek 10. 2. pro mládež na Biskupském gymnáziu. V sobotu zveme širokou veřejnost do brněnského kina Scala. Součástí soboty bude kromě promluv také prostor na dotazy a mše svatá. Pro více informací sledujte naše internetové stránky www.duchovniobnova.cz.

S přáním všeho dobrého
Tým nadačního fondu Credo