Milí přátelé,
zdravíme vás v adventním čase z nadačního fondu Credo a zveme tentokrát ženy na jednodenní duchovní obnovu se sestrou Veronikou Barátovou z Komunity Blahoslavenství, která se uskuteční v sobotu 21. ledna 2017 v kině Hvězda v Uherském Hradišti. Program jsme nazvali „Jsem žena, dávám lásku a život…“ V tématech bude s. Veronika mluvit především o výjimečnosti a důležitosti poslání ženy a také o vztazích – k Bohu, k druhým lidem i k sobě. Příjemným doplněním bude modlitba prožitá gesty. V odpoledních hodinách se uskuteční mše svatá za všechny zúčastněné ženy a za jejich rodiny. Záštitu nad duchovní obnovou převzal uherskohradišťský děkan P. Josef Říha.

Přijďte na začátku nového roku prožít pěkný den s Pánem a nechte se povzbudit ve své roli ženy. Znovu se ujistit o Jeho lásce a milosrdenství, prožít Jeho blízkost skrze modlitbu, chvály, skrze slova sestry Veroniky.

Účast na duchovní obnově může být také pěkným vánočním dárkem. Pro ty, kdo by chtěli na duchovní obnovu někoho pozvat a věnovat účast, máme připraveny dárkové poukazy, které můžeme po uhrazení přihlášky na vyžádání zaslat poštou. V případě, že budete chtít někomu dát účast na duchovní obnově jako dar, obraťte se na mne prosím na emailu strakova@credonadacnifond.cz.

V příloze Vám zasíláme plakátek s dalšími informacemi.

Přihlašování je již spuštěno na našich internetových stránkách zde. Je možné také osobní přihlášení v kanceláři v Uherském Hradišti na Masarykově náměstí 36.

Na měsíc únor pro Vás připravujeme další zajímavou duchovní obnovu – tentokrát s P. Mariánem Kuffou. Akce se uskuteční 11. února 2017 v Olomouci. Přihláška bude spuštěna během prosince.

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a přejeme požehnané adventní dny.

Za nadační fond CREDO

Michaela Straková

koordinátorka duchovní obnovy
www.duchovniobnova.cz, www.credonadacnifond.cz

Podrobnosti  zde