Pozvánka

Srdečně Vás zveme na jednodenní duchovní pouť do Olomouce, která se uskuteční již tuto sobotu 22. října 2016. Pouť má téma smíření, s Bohem, se sebou, s druhými. Duchovní promluvy  povede Mons. Josef Nuzík, generální vikář Arcibiskupství olomouckého. Program bude probíhat v krásném sále arcibiskupského paláce a začne v 8.30 modlitbou chval. Součástí programu bude také příležitost přistoupit ke svátosti smíření.

Program zakončí mše svatá v katedrále sv. Václava v Olomouci, kde se nachází Svatá brána. Předpokládané ukončení programu je v 16.00.

Více informací o programu naleznete na přiloženém plakátku.

Využijte této jedinečné příležitosti k získání plnomocných odpustků pro sebe i pro své blízké a pojeďte společně s námi prožít duchovní pouť v Olomouci.

Ze Zlína organizujeme dopravu autobusy, které odjíždí v 7.00  ze dvou nástupních míst a to od Městského divadla a  z parkoviště od kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích. Můžete, ale  přijet i vlastní dopravou.

Cena pouti je 150 kč a zahrnuje dopravu i oběd (polévku a hlavní jídlo) je  třeba se však do 20. října registrovat zde.

Do 20. října se  můžete ještě přihlašovat  osobně v prodejně VENI na Sadové ulici ve Zlíně, nebo v sakristii a kanceláři kostela Panny Marie Pomocnice křesťanů na Jižních Svazích ve Zlíně.

Těšíme se na každého z Vás.

Za organizační tým pouti
Markéta Piknová