Duchovní obnova pro manžele

Zdravíme Vás a přejeme krásný a požehnaný nový rok!
Již za tři týdny se uskuteční v Bratislavě-Petržalce Duchovní obnova pro manžele s otcem Jamesem Manjackalem, kterou pro Vás připravil nadační fond Credo. Kapacita sálu je již téměř zaplněna, zbývají poslední volná místa. Zveme k účasti především manžele, ale také snoubence, kteří se připravují na manželství. Duchovní obnova bude tentokrát komornější, věříme, že o to více si ji účastníci prožijí.Součástí programu budou mše svaté, adorace, promluvy otce Jamese, modlitby za odpuštění a uzdravení a chvály.
Duchovní cvičení začínají v pátek 22. ledna v 9 hodin. Závěr duchovní obnovy bude v neděli 24. 1. v 16 hodin. Nabízíme možnost hlídání dětí. Více informací a přihlášku najdete na našich internetových stránkách www.duchovniobnova.cz.
Přihlásit se můžete zde: http://prihlaska.duchovniobnova.cz/james-manjackal-bratislava-manzele-2016.
Již jsou poslední volná místa!

Prosíme Vás o modlitby za otce Jamese, který trpí velkými bolestmi. Modleme se k Duchu Svatému o zdraví a o sílu pro otce Jamese i pro všechny, kteří se o něj starají.

Další akcí, kterou v Credu připravujeme, je Týden manželství. Při této příležitosti se v sobotu 13. února uskuteční ve Zlíně Valentýnský seminář na téma „Jak žít ve vztahu a být šťastný“.
Na akci se můžete přihlásit zde: http://prihlaska.duchovniobnova.cz/valentynsky-seminar-2016.
Srdečně zveme.

S přáním krásných a požehnaných dnů

Michaela Straková
nadační fond Credo