Pozvánka na duchovní obnovu

Sestra_VeronikaChvála Kristu a Panně Marii!

Srdečně zveme všechny ženy a dívky na celodenní duchovní obnovu vedenou sestrou Veronikou Barátovou z Komunity Blahoslavenství na téma “V mých očích jsi drahá a vzácná“ (Iz 43,4), která se uskuteční 12. prosince 2015 v Sále Filharmonie v Brně.

Duchovní obnova bude zaměřená na znovuobjevení a prohloubení důstojnosti a krásy ženy z pohledu Boha Stvořitele. Mnoho žen v životě hledá své role. Chceme být dobrými matkami a manželkami, úspěšné v zaměstnání, snažíme se službou pomáhat druhým. Na obnově nám sestra Veronika přiblíží, jak nás vidí Bůh. Jaký je Jeho pohled na nás ženy. Neboť jen Boží pohled nám dává a ukazuje naši opravdovou krásu a důstojnost. V tématech jednotlivých přednášek bude mluvit o stvoření společenství muže a ženy k obrazu Božímu. Důležitým tématem bude také přednáška o poslání ženy a o jejím uzdravení Ježíšem Kristem. I proto nese obnova název „V mých očích jsi drahá a vzácná.“

Součástí program bude eucharistická adorace a vrcholem dne slavení mše svaté. Po celý den bude příležitost přistoupit ke svátosti smíření nebo duchovnímu rozhovoru s knězem.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím nového registračního formuláře na www.duchovniobnova.cz, Registrační poplatek na organizaci duchovní obnovy činí 99,-Kč. V přihlášce naleznete také možnost objednání obědů v ceně 95,- Kč včetně zákusku. Více informací o programu duchovní obnovy naleznete na přiloženém letáku.

Jidelnicek_Brno_s_Veronika_20151212
Veronika_Baratova_DO_pro_zeny_Brno_20151212

Duchovní obnova se uskuteční souhlasem biskupa brněnské diecéze Mons. Vojtěcha Cikrleho.
Prosíme Vás o modlitbu za sestru Veroniku Barátovou a za požehnání této duchovní obnovy.

Těšíme se na setkání s Vámi!

Za nadační fond CREDO
Simona Pivodová