Pozvánka na seminář pro manžele v Brně

Nadační fond CREDO Vás zve na dva semináře, které se uskuteční v Sále Břetislava Bakaly Brně v následujích termínech:

1) „Jak mít vztah, který vydrží“ – sobota 12. září 2015 od 9 do 15 hodin,
2) „Komunikace a řešení konfliktů“ – sobota 7. listopadu 2015 od 9 do 15 hodin.

Semináře povedou manželé Irena a Petr Smékalovi. Párům přednáší již několik let na manželských setkáních v rámci programu YMCA. Vedou semináře komunikačních dovedností a osobnostního rozvoje. Nově provozují vlastní manželskou poradnu ve Zlíně. Jejich přednášky jsou inspirující a do vztahů přinášejí nové podněty. Vychovávají spolu čtyři děti.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím registračního formuláře do 5. září 2015 na seminář “Jak mít vztah, který vydrží” a do 31. října 2015 na seminář “Komunikace a řešení konfliktů”.

Neváhejte s přihlášením, protože kapacita sálu není velká! Rodičům nabízíme možnost hlídání dětí od 4 let v omezeném počtu. Více informací o programu naleznete v příloze a také na internetových stránkách www.credonadacnifond.cz nebo www.duchovniobnova.cz.

Využijte tuto příležitost k obnově a posílení vašeho vztahu. Všichni víme, že dobré manželství není samozřejmostí. Do všech vztahů přichází krize a problémy. Avšak pokud o nich spolu dokážeme mluvit a vhodným způsobem je řešit, můžeme mít spokojené manželství a ve vztahu se cítit milovaní a šťastní.

Těšíme se na vás.

Přílohy:

Seminar-Manzelstvi-Brno-12092015
Seminar-Komunikace-Brno-07112015
Obedove_menu_Seminar-Manzelstvi-Brno-12092015
Obedove_menu_Seminar-Komunikace-Brno-07112015