Duchovní obnova pro ženy

Srdečně zveme všechny ženy a dívky na celodenní duchovní obnovu vedenou sestrou Veronikou Barátovou z Komunity Blahoslavenství na téma “V mých očích jsi drahá a vzácná“ Iz 43,4. Duchovní obnova se uskuteční 18. dubna 2015 ve Velkém kině ve Zlíně.

Duchovni_obnova_pro_zeny_s_Baratova_20150418

Duchovní obnova bude zaměřená na znovuobjevení a prohloubení důstojnosti a krásy ženy z pohledu Boha Stvořitele. Mnoho žen v životě hledá své role. Chceme být dobrými matkami a manželkami, úspěšné v zaměstnání, snažíme se službou pomáhat druhým. Na obnově nám sestra Veronika přiblíží, jak nás vidí Bůh. Jaký je Jeho pohled na nás ženy. Neboť jen Boží pohled nám dává a ukazuje naši opravdovou krásu a důstojnost. V tématech jednotlivých přednášek bude mluvit o stvoření společenství muže a ženy k obrazu Božímu. Důležitým tématem bude také přednáška o poslání ženy a o jejím uzdravení Ježíšem Kristem. I proto nese obnova název „V mých očích jsi drahá a vzácná.“

Součástí programu bude i modlitba tancem pod vedením s. Lucie Kopasové z Dolan u Olomouce, eucharistická adorace a vrcholem dne Mše svatá, kterou bude celebrovat zlínský děkan P. Ivan Fišar.
Po celý den bude příležitost přistoupit ke svátosti smíření, nebo duchovnímu rozhovoru s knězem.

Přihlašovat se můžete prostřednictvím registračního formuláře na www.duchovniobnova.cz, nebo osobně v prodejně Veni na Sadové ulici ve Zlíně. Registrační poplatek na organizaci duchovní obnovy činí 99,-Kč.

V přihlášce naleznete také možnost objednání obědů v ceně 80,- kč, které pro nás zajišťuje společnost Menza. Objednané stravenky se budou prodávat až na místě.
Více informací o programu duchovní obnovy naleznete na přiloženém letáku.

Pořadatelem duchovní obnovy je nadační fond CREDO CZ. Duchovní obnova se uskuteční ve spolupráci s římskokatolickou farností sv. Filipa a Jakuba ve Zlíně.