Duchovní obnova mládeže

V sobotu 16. února 2013 bude v Újezdě duchovní obnova pro mládež děkanátu, kterou povede P. Jan Linhart z Olomouce.

Přihlásit se je možné v sakristii, nebo telefonicky na faře v Újezdě.

Postní doba je obdobím, které nám poskytuje Pán, abychom obnovili cestu k  obrácení a posílili v sobě víru, naději a lásku.  Postní doba nám má sloužit k zastavení a zamyšlení se nad sebou a svým vztahem k Bohu. Proto Vám nabízíme jedinečnou příležitost k zastavení a načerpání nových sil, a to POSTNÍ DUCHOVNÍ OBNOVU s P.Janem Linhartem, který působí jako spirituál Teologického konviktu v Olomouci. Obnova se uskuteční v sobotu 16.února na Základní škole v Újezdě, proto si nezapomeňte vzít s sebou přezůvky ! ! ! Začátek je v 9:00 hodin, předpokládaný konec po mši sv., tj. kolem 18.hodiny. Cena je už tradičně 100 Kč a zahrnuje výborný oběd. …udělejte si čas na prohloubení vztahu s Bohem – neváhejte a přihlašujte se!