Znáš evangelium?

Pro letošní školní rok je připravena speciální soutěž pro děti, která se bude týkat nedělních evangelií. Soutěží se každý týden během celého školního roku 2011/2012. Každé soutěžní kolo začíná v neděli v 00:00:00 a končí následující sobotu ve 23:59:59. Soutěžit mohou všechny děti z MŠ a žáci ZŠ (včetně nižších stupňů víceletých gymnázií).

Úkolem je: správně odpovědět na tři otázky kvízu
nebo najít tři rozdíly na obrázku

Na konci každého týdne budou vylosováni tři výherci, kteří získají věcné ceny – frisbee, pouzdra, hrací karty, obrázkové knížky atd. Do slosování budete zařazeni v tom případě, pokud správně zodpovíte všechny tři otázky nebo správně určíte všechny tři rozdíly na obrázku.

Na stránky soutěže se dostanete kliknutím na obrázek,
který je umístěn v pravé části stránek