Fotografická soutěž „Bůh ve valašských farnostech“

Občanské sdružení Dokopy vyhlašuje netypickou fotografickou soutěž s následující výstavou, pojmenovanou – Bůh ve valašských farnostech. Tato soutěž navazuje na podobný první projekt, který probíhal minulý rok, ale byl zaměřen jen na obce z vlachovské farnosti.

Termín odevzdání fotografií je od 10. 1 do 26 .1.2011. Více informací naleznete na www.dokopy.cz

Letos se pořadatelé z Vlachovic rozhodli soutěž rozšířit na farnosti z celé „jižní části Valašska“.  Konkrétně by se mělo jednat především o snímky pořízené v těchto obcích a z jejich okolních kotárú, z následujících farností: Brumov, Francova Lhota, Horní Lhota, Horní Lideč, Lidečko, Nedašov, Slavičín, Štítná nad Vláří, Újezd, Valašské Klobouky a Vlachovice.

Soutěž není v žádném případě omezená pouze na farníky, přičemž do soutěže mohou být přihlášené fotografie všech různých tématických žánrů ( příroda, krajina, umělecké, dokumentární, portréty, akce, atd.).