Nová verze webu www.signaly.cz spuštěna

Křesťanský komunitní web mládeže www.signaly.cz má novou verzi. Kromě výrazných designových změn se mohou uživatelé těšit také na novinky v obsahu.

Při přípravě nové verze křesťanského komunitního webu mládeže brali programátoři ohled především na přání a podněty samotných uživatelů, kterých se za tři roky provozu minulé verze nastřádaly spousty. Přibyla možnost například vše komentovat, a také se zlepšilo nastavení soukromí. Každý si bude moci vybrat, zda jeho osobní údaje mohou vidět všichni nebo jen jeho přátelé.

Novinkou v obsahu je nový s.magazín, ve kterém budou vycházet pravidelné rubriky. Mezi ně patří Týden o aktuálním dění, rubrika E-neděle sloužící především k zamyšlení nebo Události, které informují o významných výročích nebo osobnostech spjatých s konkrétním datem.